Najnowsze galerie
 
2009.10.16-Amber Baja
2009.09.26-Baja Poland - zdjęcia Konrada Jęcka
 

Rezultaty
 Sukcesy dotychczas

MISTRZOSTWO POLSKI RMPST 2009

Mistrzostwo Polski RMPST w klasie T1 2009

II miejsce klas. gen. Międzynarodowych Mistrzostw Czech 2008

I miejsce w klasie diesel Mistrzostw Czech 2008

Wicemistrzowie Polski RMPST 2006

I mijsce w klasie T1 RMPST 2008

Mistrzowie Polski klasy O1 RMPST 2006

Wygrana klasa diesel w Italian Baja 2009

III miejsce w rajdzie Baja Polonia 2009

III miejsce klas gen. i wygrana klasa diesel VI Baja Slovakia 2008

Ilość startów:
38 (w tym 11 baja, 23 RMPST)

Sukcesy MMCR:
2 wygrane (Baja Slovakia x2), 1 drugie miejsce, 1 trzecie miejsce, 1 czwarte miejsce

Sukcesy RMPST:
5 wygranych (Baja Polonia 2009, Vsetin 2009, Wałbrzych 2006 i 2007, Góra Kalwaria 2008), 7 drugich miejsc, 6 wygranych w klasie T1, 1 wygrana w klasie O3, 6 wygranych w klasie O1

Nieukończonych:
6 (1 wypadek, 5 awarii)
 

 
Kuźnia Talentów z Fanjazdą na torze Słomczyn
 

W niedzielę 29 października 2006 r. odbyła się impreza Kuźnia Talentów organizowana przez Fanjazdę razem z Automobilklubem Rzemieślnik. W imprezie, na zaproszenie organizatorów, wziął udział Patryk Łoszewski.

Fanjazda to nowy projekt Łukasza Komornickiego i Rafała Martona. To szkolenia dla firm w zakresie bezpiecznej jazdy, treningi wyścigowe, eventy, a także możliwość spróbowania swych sił za kierownicą usportowionych VW Golfów lub samochodów terenowych.

Więcej na temat Fanjazdy na stronie www.fanjazda.com


Patryk Łoszewski - Dzięki takim przedsięwzięciom jak Fanjazda wszystkie osoby, które marzą o karierze rajdowej czy wyścigowej lub po prostu chcą szybciej pojeździć w bezpiecznych warunkach mogą w najtańszy możliwy sposób zasiąść za kierownicą usportowionego auta. Do dyspozycji jest kilka VW Golfów, wystarczająco mocnych jak na taki tor jak Słomczyn, wyposażonych w klatkę bezpieczeństwa i sportowe pasy i nieco podrasowanych. Osobiście miałem dużą frajdę w jeździe tymi niby-rajdówkami. Pierwszy raz jeździłem na torze Słomczyn, w dodatku w ulubionych przeze mnie warunkach, czyli w deszczu i błocie, w które zamieniły się szutrowe partie toru. Margines bezpieczeństwa tych samochodzików jest zadziwiająco wysoki, co pozwala zaszaleć nawet mniej wprawnym kierowcom. Z prawego fotela radami służą wykwalifikowani instruktorzy. Kilka okrążeń daje cenne doświadczenia w sportowym prowadzeniu samochodu - zarówno osobom, które nie mają styczności z rajdami, jak i doświadczonym kierowcom. Każda okazja do treningu jest cenna i procentuje potem na rajdowych trasach.

 

 
Najbliższa impreza
 brak 

Polecamy
 


 

 
ORCA Rally Team, Tomasz i Patryk Łoszewscy
Projekt i wykonanie: Michał Olawski, Piotr Stawarski